Úkoly

Úkol č. 4

20. ledna 2010 v 8:05 | Princessa
V tomto úkolu se nemusíte bát žádných otázek, či doplňovaček, i když vás vzhledem ke kladným reakcím většinou bavily. Dlouho jsem přemýšlela, co dám do dalšího úkolu. Napadlo mě to dneska ráno, když jsem se probudila z úžasného snu, který jsem po dlouhé době měla. V něm se mi vlastně splnilo přání a to být na chvíli v tom úžasném světě čar a kouzel. O co tedy půjde?

Každý z vás má svou fantazii, své sny. Každý by chtěl jednou zažít něco, co někde viděl, nebo se vydat do nějaké pohádkové říše. Ne, že bych nevěřila na zázraky, ale pohádky bohužel neexistují. Já vám však dám možnost do jedné nahlédnout.

Vaším úkolem bude sepsat svůj život. Ne ten, který žijete teď, ale ten, který byste si chtěli vyzkoušet. Takže, milý členové, je to jen na vás. Dávám vám ve svém "kouzelnickém životopisu" naprosto volnou ruku. Je jen na vás, kolik mi toho napíšete, jak se do toho ponoříte. Chci po vás vaše fantazie v podobě životopisu, který byste předložili v kouzelném světě Harryho Pottera.

Jelikož se tohle špatně boduje a nechtěla bych někomu ukřivdit, je téměř jasné, že za odevzdání tohoto úkolu dostanete plný počet. Pokud mi teda nedáte práci o dvou řádcích. To by zase bylo nefér k ostatním.

Na tento úkol vám dám času dost. A to přesně 3 týdny, což bude 10. 2. 2010.

Abyste nebyli o nic ochuzeni, napíšu ho taky. Pokusím se už příští týden, ať máte aspoň trochu představu. Vaše nejlepší práce, možná také všechny, zveřejním na fanblogu, pokud mi teda dáte svolení :-) Respektuji vaše soukromí.

Takže, lidičky, pusťme se do toho. Přeju hodně fantazie :-)

Úkol č. 3

7. prosince 2009 v 9:21 | Princessa
Zdravím všechny fanoušky Harryho Pottera a členy klubu!

Nadešel okamžik třetího úkolu. Nejdříve bych vás opět chtěla požádat, abyste věnovali zvýšenou pozornost tomu, aby v předmětu vámi odeslaného emailu figurovalo z jaké jste skupiny a vaši soutěžní přezdívku!

Další úkol, v pořadí již třetí, se bude týkat převážně vaší znalosti jmen vyskytující se v Harry Potterovi. Dle zadaných indicií máte přijít na jméno, které se po vás požaduje a vepsat ho do políček výše. Žlutě označená pole budou dávat dohromady tajenku.

Bodovat budu i správné odpovědi. Za každé správně vepsané jméno budu dávat jeden bod. Za správně vyluštěnou hádanku dostanete dalších pět bodů. dohromady je zde možnost získat až 19 bodů. Ale POZOR!, když pole vyplníte špatně nebo uvedete špatné jméno, bod se vám odečte. Proto pro vás bude výhodnější nenapsat do polí nic, pokud si nebudete úplně jistí správností vaší odpovědi.

Níže v článku budete mít ukážku, jinak úkol opět rozešlu v podobě excelovské tabulky všem do emailu. Kdyby ho náhodou někdo nedostal, napište mi na již vám známý email, nebo zde pod článek.

Termín splnění úkolu je 15.12.2009!

Všem přeji hodně štěstí a zábavy!

Úkol č. 2

24. listopadu 2009 v 12:58 | Princessa

PROSÍM VŠECHNY, ABY POZORNĚ ČETLI ZADÁNÍ!

Tak a je tu další úkol. Abyste si nemysleli, že to celé bude jenom o otázkách a odpovědích, vymyslela jsem pro vás osmisměrku. Hned vám o ní řeknu více, ale nejdřív bych chtěla upozornit na to, že hodně lidí mi nedalo do předmětu emailu skupinu a svou přezdívku. To opravdu zpomaluje práci v opravování a třídění. Prosím proto, aby si na to všichni dávali dobrý pozor!

Zpět k samotnému úkolu. Nejdřív bych chtěla říct, že je to moje první osmisměrka a tak doufám, že v ní nejsou chyby. Opravdu jsem se snažila a kdyby měl někdo otázky či pochybnosti, ať mi napíše na email.

V osmisměrce můžete škrtat slova všemi směry. Písmenka, která už byla použita před tím, můžete použít i nadále. Neplatí to, že když je písmenko pryč, není použito to samé i v dalším slově. Klíčová slova máte na pravé straně vypsána. Žádná jiná v osmisměrce neškrtejte!

Cílem není to, aby byla všechna slova vyškrtána, ale abyste odhalili tajenku, která se ze zbylých písmen skládá. Pokud vám poslední dvě slova budou chybět, ale tajenku už budete znát, není to problém.

Termín splnění úkolu : 2.12.2009 do 23:00h

Úkol č. 1

13. listopadu 2009 v 7:00 | Princessa
Zdravím vás milí potteráci,

tak jste se konečně dočkali. Mám pro vás první úkol a abysme začali trošku z lehka, dám vám deset jednoduchých otázek, na které stačí odpovědět. Za každou otázkou máte v závorce počet bodů, které za správnou odpověď získáte.

Budu k vám upřímná, je mi jedno, z kama odpovědi veznete, ale jakmile se budou některé práce shodovat (myslím tím naprosto stejné věty, stejné chyby), bude zle.

Na vypracování máte čas do příští soboty, což je 21.11.2009.

Úkoly posílejte na email fan-hp-club@seznam.cz. Z téhož emailu vám přišla i kontaktní zpráva. V předmětu emailu prosím napište vaši skupinu, do které patříte a přezdívku!

To je k základním věcem všechno, teď už vám stačí jenom rozkliknout článek a pustit se do odpovídání :-) Přeji příjemnou zábavu!
 
 

Reklama