Leden 2010

Fotomontáž od Pitty

27. ledna 2010 v 10:45 | Princessa |  Grafika
Holky, jsem moc ráda, že posíláte grafiku a že se to tu docela rozjíždí. A to je hlavně vaše zásluha. Ke graficky činným se přidala i Pitty, která mi poslala fotomontáž s Ronem a Hermionou.

Moc pěkná práce :-)

UPOZORNĚNÍ PRO NOVÉ ČLENY

27. ledna 2010 v 10:43 | Princessa
Holky, chtěla bych vás upozornit, že máte tři týdny na dodělání předchozích úkolů. Zatím jsem od vás žádný nedostala. Prosím vás o jejich co nejrychlejší vyplnění, případně se mi ozvěte na email a domluvíme se, do kdy je odevzdáte.

Moc děkuju.

Životopis od Kate Knightley

27. ledna 2010 v 10:38 | Princessa |  Příběhy,povídky,básničky
Na začátek chci říct: "Kate, vůbec to není trapné. Je to skvělé vyprávění!"

Jsem moc ráda, že i přes své neoprávněné obavy mi dala Kate svolení na zveřejnění jejího výtvoru. Nadchlo mě to, že do životopisu vybrala vlastně dva děje. Jeden, když vyprávěla o svém děctví, ve kterém se nezapomněla zmínit o příhodách, co se staly, a druhý, kde vypráví o setkání s Bellatrix.

Kate, je to opravdu pěkná práce. Samozřejmě hodnotím plným počtem + extra bodíky ;-)

Životopis od Hakky

27. ledna 2010 v 10:26 | Princessa |  Příběhy,povídky,básničky
Tak, dostala jsem další svolení na zveřejnění práce, kterou mi poslala Hakky a za kterou dostává plný počet bodů. Líbilo se mi, jakou formu vyprávění zvolila. Nebála se ani vložit do svého povídání komediální prvky, což je někdy opravdu těžké, zde se to však podařilo na jedničku.

Jediné, co bych vytkla, bylo časté opakování slov "jsem, byla" atd. Ale nejsme ve škole a dívám se opravdu na obsah a formu vyprávění, ne na slohové chyby.

PS: vypadá to opravdu zajímavě, klidně bych si dala podrobnější pokračování :-)

Avatary od Hakky

27. ledna 2010 v 10:20 | Princessa |  Grafika
Máme tu další grafickou tvorbu, tentokrát od Hakky. Jedná se o čtyři avatary (Harryho, Hermiony, Rona a Draca) a jsou opravdu moc povedené. Líbí se mi všechny čtyři. Jen tak dál :-)


Tapeta "Harry a Ron" od ♥♥Hermionky♥♥

27. ledna 2010 v 10:17 | Princessa |  Grafika
Děkuju Hermionce za další skvělou práci. Níže v článku najdete z její dílny další tvorbu, tentokrát tapetu na plochu s motivem Harryho a Rona.

Žívotopis by Mikky

22. ledna 2010 v 10:48 | Princessa |  Příběhy,povídky,básničky
Drazí návštěvníci! Než se pustíte do čtení životopisu od Mikky, musím vás upozornit, že tahle práce je brilantním dílem. Autorka si na něm dala moc záležet a popravdě jsem byla mile překvapena, že se do toho tak ponořila.

Práci jsem přečetla jedním dechem a musím říct, že je skvělá a určitě bude ohodnocena plným počtem bodů + body za plnění úkolu nad rámec.

Míkky, je to opravdu skvělá práce! Jen tak dál.

Úkol č. 4

20. ledna 2010 v 8:05 | Princessa |  Úkoly
V tomto úkolu se nemusíte bát žádných otázek, či doplňovaček, i když vás vzhledem ke kladným reakcím většinou bavily. Dlouho jsem přemýšlela, co dám do dalšího úkolu. Napadlo mě to dneska ráno, když jsem se probudila z úžasného snu, který jsem po dlouhé době měla. V něm se mi vlastně splnilo přání a to být na chvíli v tom úžasném světě čar a kouzel. O co tedy půjde?

Každý z vás má svou fantazii, své sny. Každý by chtěl jednou zažít něco, co někde viděl, nebo se vydat do nějaké pohádkové říše. Ne, že bych nevěřila na zázraky, ale pohádky bohužel neexistují. Já vám však dám možnost do jedné nahlédnout.

Vaším úkolem bude sepsat svůj život. Ne ten, který žijete teď, ale ten, který byste si chtěli vyzkoušet. Takže, milý členové, je to jen na vás. Dávám vám ve svém "kouzelnickém životopisu" naprosto volnou ruku. Je jen na vás, kolik mi toho napíšete, jak se do toho ponoříte. Chci po vás vaše fantazie v podobě životopisu, který byste předložili v kouzelném světě Harryho Pottera.

Jelikož se tohle špatně boduje a nechtěla bych někomu ukřivdit, je téměř jasné, že za odevzdání tohoto úkolu dostanete plný počet. Pokud mi teda nedáte práci o dvou řádcích. To by zase bylo nefér k ostatním.

Na tento úkol vám dám času dost. A to přesně 3 týdny, což bude 10. 2. 2010.

Abyste nebyli o nic ochuzeni, napíšu ho taky. Pokusím se už příští týden, ať máte aspoň trochu představu. Vaše nejlepší práce, možná také všechny, zveřejním na fanblogu, pokud mi teda dáte svolení :-) Respektuji vaše soukromí.

Takže, lidičky, pusťme se do toho. Přeju hodně fantazie :-)

Nové členky

18. ledna 2010 v 10:25 | Princessa
Tímto bych vám ráda představila nové členy fanclubu.

Stali se jím: Renííí (Brumbálovci), Nel-ly (Lastrangeovci), BonnieBells (Lastrangeovci), *Zuzik* *Potterová* (McGonagalovci) a Petty (McGonagalovci).

Doufám, že je přijmete mezi sebe a že budou plnit všechny úkoly svědomitě a poctivě.

Wallpaper Sirius Black by Mikky

18. ledna 2010 v 9:10 | Princessa |  Grafika
K další tvorbě, kterou jste mi zaslali, patří i wall Siriuse Blacka od Mikky. Děkuji za to :-)

Najdete ho níže v článku.

Avatar a blend Emma Watson by {Mrs.} Hermiona

18. ledna 2010 v 8:54 | Princessa |  Grafika
{Mrs.} Hermiona Připojila i avatar a blend. Taktéž úžasné a povedené! No posuďte sami.


Layout Emma Watson by {Mrs.} Hermiona

18. ledna 2010 v 8:52 Grafika
Jsem opravdu moc ráda, že se zapojují i ostatní a posílají mi svou tvorbu. Je opravdu úžasná a smekám před každým, protože já bych tohle s grafickým programem nikdy nedokázala.

Tentokrát moc děkuju Mrs. Hermionce, která také přidala svou trošku do mlýna. Co troškou, velkou troškou :-).

Níže v článku najdete náhled layoutu, který je k vidění v originále zde: http://h-lay9.blog.cz/

Tento týden bohužel nic nebude

13. ledna 2010 v 10:33 | Princessa
Zdravím, moji milovaní a věrní!
Vím, slíbila jsem vám úkol č. 4 a mnoho dalších věcí. Mám ale dovolenou a na počítač se dostanu tak jednou za dva dny a to jenom zkontroluju, jestli je vše ok.

Nezlobte se na mě, ale nic se tu nehne až do příštího týdne. Všechno doženu, slibuju.

Zdraví vás Vaše Princessa

Jak to bude s "Promotion"?

7. ledna 2010 v 13:43 | Princessa
Mnoho z vás se mi ozvalo, že by chtělo být přidáno do Propagace. Musím říct, a to upřímně, že jsem se propagaci vůbec nevěnovala, ale do nového roku jsem si dala předsevzetí, že všechno bude fungovat tak, jak má.

Samozřejmě vám vyhovím a dám vás do propagace. Ale bude to mít jednu podmínku, protože nevidím důvod, abych tam dávala někoho, kdo tu vůbec nechodí a tím dělala reklamu jeho blogu. Rozhodla jsem se proto, že dám do propagace ty blogy, jejichž majitelé poctivě plní úkoly a jsou tudíž aktivními členy.

Vy, co nemáte splněn třeba jeden jediný úkol nezoufejte. Do propagace se dostanete tak, že mi pošlete vyplněné úkoly, které vám chybí a já vás zapíšu.

Layout "TRIO" od ♥♥♥Hermionka♥♥♥

7. ledna 2010 v 13:33 | Princessa |  Grafika
♥♥♥Hermionka♥♥♥ si dala opravdu velkou práci a zaslala mi i layout, který sama vytvořila. Jak mi napsala, je volně k dispozici. Kdybyste o něj měli zájem, stačí se mi ozvat, že si ho budete nastavovat, až můžu dát váš odkaz na viditělné místo. Taktéž zašlu originální příslušenství a velikosti obrázku v emailu.

Hermionko, moc děkuju! Opravdu jsi mě potěšila! :-)

Blend od ♥♥♥Hermionka♥♥♥ (Emma Watson)

7. ledna 2010 v 13:27 | Princessa |  Grafika
Musím říct, že mi ♥♥♥Hermionka♥♥♥ udělala velkou radost. Jako první v mém působení tady zaslala svou vlastní tvorbu a stojí to opravdu za to. Jedná se o blend s půvabnou Emmou Watson a musím říct, že je hodně povedený. Posuďte sami.

Vyřazení neaktivních členů

7. ledna 2010 v 13:23 | Princessa
Vážení členové,
tímto vám chci oznámit, že k dnešnímu dni byly z klubu odstraněny neaktivní osoby, které zde snad ani jednou nebyly a které vás brzdily v Honbě za viteály.

Jsou to tito: ..:Luna:.., Tewi-I, EllienKa

V soutěži budou nahrazeny nově příchozími členy.

Vítám vás v novém roce!

7. ledna 2010 v 10:04 | Princessa
A jsem konečně zpět. Tento týden jsem ještě měla nějaké vyřizování, ale teď jsem tu plně pro vás. Jak jste se měli o prázdninách nebo dovolených? Doufám, že jste Vánoce prožili tak skvěle, jako já.

Teď už je ale po všem a na mě čeká aktualizace fanclubu, což znamená vyhodnocení úkolu č. 3, zapsání nových členů a jak jsem upozorňovala již před tím, vyhodím ty členy, kteří se buď neozvali, nebo neodevzdali ani jediný úkol.

Nevím, jestli to všechno stihnu už dnes, ale zítra to snad dám všechno dohromady. Prosím vás o strpeníčko :-)

PS: čtvrtý úkol vyjde již příští týden!